ELSPAW & ŚRUBTEX-POL Sp.zo.o działa w województwie podkarpackim w Dębicy i Sanoku jako jedna z największych hurtowni materiałów ściernych , elektronarzędzi renomowanych firm oraz materiałów łącznych. Na rynku istniejemy od 1994 roku. Początki swojej działalności Firma  rozpoczęła w Sanoku w roku 1994 pod nazwą FHU ŚRUBTEX-POL Jerzy Lisowski, w 1999 roku firma otworzyła oddział w Dębicy pod nazwą FHUP ELSPAW Danuta Lisowska, w 2005 roku, obie firmy przekształciły się w ELSPAW & ŚRUBTEX-POL Sp. zo.o. Od początku swojej działalności systematycznie powiększaliśmy swój zasięg, asortyment oraz liczbę klientów.
Podstawą naszej działalności jest całkowite usatysfakcjonowanie klienta, poprzez dostarczanie wyrobów i usług o takiej jakości, aby spełniały jego oczekiwania. W obecnym czasie, kiedy coraz trudniej być konkurencyjnym, większą uwagę przywiązujemy do takich terminów, jak rzetelność, terminowość i jakość produktów i usług. Uważamy, że dzięki takim firmom jak nasza wizerunek naszego województwa zyska w oczach potencjalnych kontrahentów z Polski  i z zagranicy.
Dzięki szerokiemu asortymentowi i ustawicznemu wprowadzaniu nowości nasza firma stała się jednym z wiodących przedstawicieli renomowanych producentów materiałów łącznych, ściernych i narzędzi. Do sukcesu przyczyniła się doskonała prezentacja asortymentu, inteligentna promocja oraz zmodernizowany serwis.
Firma może poszczycić się ponad 15- letnim doświadczeniem w sprzedaży i doborze materiałów łącznych, ściernych i elektronarzędzi. Jesteśmy głównym dystrybutorem marki Milwaukee, AEG, Stanley, Fabryki ŚRUB Łańcut,
Wiertła BAILDON oraz wielu renomowanych firm.
W związku z powyższym mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą handlową i liczymy na nawiązanie szerokiej współpracy. Dla stałych odbiorców stosujemy atrakcyjne rabaty.
 
KIERUJEMY SIĘ ZASADĄ: ODPOWIEDNI PRODUKT ZA ODPOWIEDNIĄ CENĘ, W ODPOWIEDNIM MIEJSCU  I CZASIE.